Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //pondělí, 26. října 2020

Aktuální informace o zrušení letošního ročníku Slováckého okruhu ve Starém Městě

S politováním a velmi neradi sdělujeme všem jezdcům, členům doprovodných týmů, divákům, funkcionářům a všem příznivcům rychlých motocyklů vůbec, že z rozhodnutí výboru Motosportklubu v AČR Staré Město, se letošní ročník Slováckého okruhu neuskuteční. Jedná se samozřejmě o reakci na současnou situaci nejen v naší zemi, ale i v zahraničí. Přejeme Vám všem hlavně zdraví a pevné nervy. Věříme, že se u závodních tratí zase co nejdříve setkáme.

Slovácký okruh is cancelled this year!
Dear riders, team members, spectators, functionaries and all fans of fast motorcycles. We are sorry to announce the cancellation of this year's Staré Město race. Of course it is a reaction to the current situation not only in Czech Republic, but also abroad. We wish you good health and we believe that we will meet again at the race tracks as soon as possible.

Ing. Libor Karásek, předseda MSK (director of Moto sport club Staré Město)

Hodnocení :    |  čtvrtek, 16. dubna 2020