Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //středa, 18. července 2018

Startovní listiny X. ročníku Slováckého okruhu

Startovní listiny letošních závodů dokazují stále rostoucí zájem závodníků o úvodní podnik sezony. Vedle většiny loňských vítězů v jednotlivých třídách přivítáme rekordních 18 sidecarů! Ze zahraničních účastníků nebudou chybět taková jména jako Johan Fürbock, Heinz Rösner, René Lohse nebo loňský vítěz Supermon Johanes Kehrer.

Z tuzemských závodníků už účast potvrdili kandidáti na pozice nejvyšší jako Eduard Klimek, Libor Kamenický, Oldřich Podlipný nebo Patrik Kolář. Početné účasti jezdců z pořádajícího motosportklubu budou vévodit v loňském roce velmi úspěšní Karel Matuš junior, Karel Kalina nebo letošní jubilant Milan Šobáň senior..
Barvy X. ročníku Slováckého okruhu budou bílá a červená. Je to návrat ke kořenům, protože stejné barvy posloužily I. ročníku, pořádanému ještě na kunovickém letišti.

Hodnocení :    |  čtvrtek, 19. dubna 2012