Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //pondělí, 23. dubna 2018

Milan Šobáň ml. a sezona 2010

Staroměstský motocyklový závodník Milan Šobáň mladší hodnotí uplynulou sezonu. Člen Motosport klubu Uherské Hradiště nezačal sezonu zrovna nejlépe. Doma ve Starém Městě ve velmi dramatickém závodu Milanovi v posledním kole došel benzin v době, kdy jezdil na velmi pěkném pátém místě. O dva týdny později v Hořicích si Milan Šobáň vše vynahradil a v silné konkurenci 40 jezdců si v závodě třídy Supermono dojel pro důležité body za jedenácté místo.

V Radvanicích a v Těrlicku si připsal další body za sedmé a jedenácté místo a po zrušeném závodě v Kyjově obsadil v konečném pořadí na stroji vlastní výroby s motorem KTM 525 desáté místo.
Nutno podotknout, že Milan Šobáň má handicap 200 cm3 v motoru, a jak sám říká, 20 koní ve výkonu chybí.

"Tímto bych chtěl poděkovat svým sponzorům a to především paní Marii Hráčkové - Potraviny Hráčková, panu Karafiátovi - Kovovýroba Karafiát, firmě Hoch Tief Austria za podporu a finanční pomoc v roce 2010. Doufám, že mně zůstanou věrni i v příští sezoně 2011."
Milan Šobáň ml.

Hodnocení :    |  neděle, 12. prosince 2010