Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //středa, 18. července 2018

Aktuální informace k blížícím se závodům

V souvislosti s konáním motocyklových závodů budou ve Starém Městě ve dnech sobota 8.5.2010 od 9 do 21 hodin a neděle 9. 5. 2010 od 8 do 21 hodin uzavřeny ulice Velehradská, Huštěnovská a obchvat St. Města I/55. Objížďka bude vedena trasou Uh.Hradiště ? Bílovice - Topolná - Napajedla a opačně. Pořadatelé Vám děkují za pochopení.

VIII. ročníku Slováckého okruhu se zúčastní více než 250 jezdců z Německa, Rakouska, Slovenska, Slovinska a z České republiky. V rámci doprovodného programu vystoupí v polední přestávce mažoretková skupina Rolničky v prostoru startu a cíle v době polední přestávky a po celou neděli si budete moci prohlédnout výstavu historických vozidel Veteran klubu Kunovice v areálu parkoviště závodních strojů.
Diváci kolem trati žádné vstupné platit nebudou. Vstupné do parkoviště závodních strojů bude 20,-Kč. Program závodu bude k dispozici podél závodní trati a u vstupu do parkoviště závodních strojů.
Občerstvení pro diváky bude zajištěno v prostoru startu a cíle, u Bonsai centra na začátku ulice Huštěnovské, před areálem a v areálu parkoviště závodních strojů a zvěřinové speciality od myslivců mohou diváci ochutnat v Polním mlýně u napojení tratí na obchvat silnice I/55. Všechny diváky prosíme, aby především z důvodu vlastní bezpečnosti dbali pokynů pořadatelů a aby závody sledovali z diváckých míst nebo z bezpečné vzdálenosti od trati.

Přejeme příjemný sportovní zážitek!

Hodnocení :    |  neděle, 2. května 2010