Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //středa, 18. července 2018

Promoakce na náměstí v Uherském Hradišti

V sobotu dopoledne 2.5. 2009 se představili místní jezdci se svými stroji na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Mezi krásnými stroji bylo vidět i několik novinek. Z podia doprovodil akci pěvecký soubor Svatý pluk. Početní návštevníci si mohli také vyzkoušet automobily značky Hyundai nebo obdivovat umění juniorů z Březolup na motokrosových strojích. Vítězem soutěže o nejhlučnější motorku se stala Honda RS 250 Karla Matuše (127,6dB) jen těsně před Hondou CB 450 Pavla Šlezara (127,3dB). Všechny představené jezdce a stroje uvidíte již následující víkend na VII. ročníku Slováckého okruhu o cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě.

Celou fotogalerii z této akce si můžete prohlédnout v sekci "Fotogalerie", pod odkazem "Promo akce 2009"

Hodnocení :    |  pondělí, 4. května 2009