Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //pondělí, 22. ledna 2018

REKORDNÍCH 240 PŘIHLÁŠENÝCH

Do uzávěrky přihlášek na letošní VII. ročník Slováckého okruhu o cenu Bohumila Kováře bylo pořadatelům doručeno rekordních 240 přihlášek. Vedle kompletní české špičky přijedou závodníci z Německa, Rakouska, Slovenska a Slovinska. Nejvíce je zastoupena opět třída Supermono se 47 přihlášenými závodníky. Ze zahraničních závodníků potvrdili svou účast tradiční zájemci o umístění "na bedně" Martin Loicht z Rakouska a němečtí závodníci Heinz Rösner, Roland Neff a René Lohse, naopak poprvé se do Starého Města podívají dvě slovinské dvojice v kategorii Sidecarů Aleš Kokalj - Robert Zajc a Matjaz Lesjak - Silvo Luzer.

Samotnou startovací listinu zobrazíte kliknutím zde.

Hodnocení :    |  úterý, 28. dubna 2009