Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //neděle, 16. prosince 2018

Ohlédnutí Milana Šobáně ml. za letošní sezónou

V letošním roce jsem se zúčastnil Přeboru ČR Klasik ve třídě do 175 cm3. V celkovém hodnocení jsem se umístil na 11.místě s motocyklem YAMAHA 125 rok výroby 1970. Sezóna byla velmi náročná a dlouhá. Samozřejmě jsem pomýšlel na vyšší posty, ale po počátečních problémech s technikou beru i to 11.místo ve velmi kvalitně obsazené třídě. Tímto bych chtěl poděkovat svému otci Milanu Šobáňovi staršímu, jako mechanikovi, dále paní Marii Hráčkové "Potraviny Hráčková" , panu Aleši Machálkovi "Alma - baterie" a panu Františku Karafiátovi "Kovovýroba Karafiát" za finanční a materiální pomoc v sezóně 2008 a těším se na spolupráci i v příštím roce 2009.

Hodnocení :    |  neděle, 7. prosince 2008