www.motosportklub.cz 
  
 Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //úterý, 25. června 2019 

    Old City Sidecar Team na vrcholu...

Rok uplynul jako voda a jako každý rok i letos píšeme shrnutí závodní sezony. Možná si vzpomínáte, když jsme minulý rok psali o našich cílech na další sezonu. Stali jsme se vicemistry České Republiky a plány tedy byly jasné. Stát se v další sezoně mistry republiky. Věděli jsme ovšem, že to bude pořádně těžký oříšek, jelikož závodníci jsou stále rychlejší a rychlejší. Celou zimu jsme naši sidecaru pečlivě připravovali a moc jsme se těšili, protože jsme v sidecaře měli pro novou sezonu připravený nový motor Yamaha XS 850. První závod se jel na domácí půdě ve Starém Městě a tak jsme chtěli konečně prolomit tu smůlu z předešlých ročníků, kdy jsme ani jednou závod nedokončili. Smůla se nám bohužel nalepila na paty i tento rok, když nám v závodě, ve kterém jsme jeli na špici závodního pole, upadl výfuk a zadřel se nám v posledním kole píst v motoru. Bylo to obrovské zklamání. Po tomto závodě jsme do sidecaru museli dát zase motor Yamaha XS 650, který ale byl o poznání pomalejší.

Za čtrnáct dní jsme absolvovali závod v Ostravě, kde se ale závod neuskutečnil kvůli nepříznivému počasí.
Další závod se uskutečnil v Hořicích, kde už se ovšem jelo o mistrovské body. Počasí se v Hořicích náramně podařilo. V závodě jsme se umístili na třetím místě. Posádka Kalina-Koňařík se umístila na místě osmém a posádka Karásek-Rýdlo závod kvůli technické závadě nedokončili.
O týden později jsme jeli do Dvora Králové. Ve Dvoře Králové se jelo taky o mistrovské body.V závodě jsme se umístili na šestém místě, posádka Kalina-Koňařík dojeli třetí a Karásek-Rýdlo nedojeli.
Pátý závod v pořadí se konal v Nepomuku. Zde se taky jelo o mistrovské body. Závod se nám náramně podařil a skončili jsme na prvním místě. Měli jsme obrovskou radost, jelikož to bylo nejlepší umístění naší dosavadní kariéry a taky proto, že jsme získali mnoho důležitých bodů do sezony.
Další závod v pořadí v Ostravě jsme neabsolvovali, ale na třetím místě se umístila Staroměstská posádka Pavel Šlezar-Michal Šlezar.
Na okruh do Kyjova, který je skoro domácí, jsme se moc těšili. V napínavém závodě jsme skončili na prvním místě, posádka Kalina-Koňařík obsadili čtvrtou příčku.
Poslední závod sezony, který jel v Branné, byl ze všech závodů nejdůležitější. V tomto závodě se totiž rozhodovalo o mistru České Republiky. Závodu se zúčastnilo osmnáct sidecar. Po nepříliš zdařilém vstupu do sezony se nám konečně přiklonilo štěstí. V závodu jsme obsadili první příčku. Posádka Kalina-Koňařík skončili čtvrtí.
Po tomto závodě jsme měli obrovskou radost, jelikož jsme se stali mistry České Republiky. Před sezonou to byl sice náš cíl, ale moc jsme v něj nedoufali. Do příští sezony jsou naše cíle jasné. Obhájit prvenství. S Milanem by jsme chtěli poděkovat všem lidem, kteří nás v této sezoně podporovali. Poděkování patří hlavně mechanikům Vaškovi Benadovi a Jendovi Mikulicovi, kteří odvedli za sezonu pořádný kus práce. Poděkování patří také našemu kamarádovi Laďovi Škráškovi, Pavlu Koňaříkovi a sponzorům noční klub Hvězda a ALMA BATERIE. Děkujeme...
Autor : Administrator, čtené 4108x
Hodnocení :    |  úterý, 4. listopadu 2008


Vaše hodnocení :   horší  lepší
Login
Login:
Heslo:

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu

Top články
V. Slovácký okruh o cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě - výsledky

Šlezar Michal

VI. ročník Slováckého okruhu O cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě

VI.ročník Slováckého okruhu o cenu Bohumila Kováře

Promoakce

Odkazy


Copyright 2017 Motosport klub Uherské Hradiště
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL