Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //neděle, 23. září 2018

Promoakce se vydařila

Představení místních jezdců před VI. ročníkem Slováckého okruhu ve Starém Městě se vydařilo. Počasí akci přálo a už před devátou ráno v sobotu 3.5. 2008 se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti začali sjíždět první jezdci se svými krásnými stroji. Nakonec bylo k vidění 20 motocyklů, několik z nich premiérově a tři sidecary. Mezi klenoty patřila například Jawa 250 Franka Mrázka, kterou sedlal ve své zlaté éře František Šťastný.

V jiné části náměstí předváděli své umění junioři z Březolup na motokrosových strojích. Náměstím zazněl zpěv souboru Svatý pluk a pak už se stroje startovaly k tradiční soutěži o "nejostřejší" motocykl. Bezkonkurenčně vyhrála Suzuki T500 z dílny Matušů s výkonem přes 130dB. Ani přes veškerou snahu, pištění a řvaní dobrovolníků z řad návštěvníků zůstal tento rekord nepřekonán.
Všechny představené stroje a jezdce uvidíte v ostrém tempu na závodním okruhu ve Starém Městě už následující víkend. Startovní listina obnáší bezmála 200 přihlášených jezdců a svou účast potvrdili i vítězové předchozích ročníků Martin Loicht z Rakouska, Němci Heinz Rösner a René Lohse, Oldřich Podlipný z Hořic i domácí Karel Kalina a Pavel Navrátil. Přijďte se podívat a povzbudit domácí borce.

Hodnocení :    |  úterý, 6. května 2008