Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //čtvrtek, 21. června 2018

Vyznavači vůně spáleného benzinu bilancovali svoji činnost

Staré Město ? Letošní motoristickou sezonu ukončili v pátek 18. listopadu členové a příznivci občanského sdružení Motosport klub Uherské Hradiště. Předseda klubu a současně i starosta Uherského Hradiště Libor Karásek v úvodu ocenil práci všech členů sdružení. ?Máme za sebou úspěšnou sezónu roku 2005 s krásným závodem ve Starém Městě a samozřejmě s výbornými výsledky i na jiných soutěžích,? řekl na adresu všech, jimž spálený benzin nepáchne, ale voní.

?Těm, kterým se sezona nepovedla podle svých představ bych chtěl popřát, aby se jim to podařilo v příštím roce,? povzbudil je Karásek. Současně poděkoval všem sponzorům, organizátorům, příznivcům, mechanikům a závodníkům uherskohradišťského motoristického klubu za přízeň i dosažené výsledky.

?Podíleli se nejen na vzorné reprezentaci klubu a obou našich měst, ale i regionu po celé republice,? vyzvedl úsilí členů sdružení jeho předseda. ?Do startu IV. ročníku Slováckého okruhu O Cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě zbývá 169 dnů. Myslím, že bychom společně při plnění všech povinností mohli občas nahlédnout do kalendáře. Závod budeme pořádat počtvrté, takže to bude pro mnohé z nás trochu rutina a vše jistě zdárně zvládneme,? podotkl Karásek. Současně přivítal dcery bývalého vynikajícího závodníka Bohumila Kováře i sportovní přátele s Kyjova. ?Pevně doufám, že se první záříjovou sobotu a neděli příštího roku setkáme na III. ročníku Kyjovského okruhu,? vyjádřil přání své i dalších členů sdružení.

Vlastimil Langer