Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //neděle, 23. září 2018

Koňařík Radek

K závodění se dostal náhodou. ?V roce 2005 jsem si na doporučení Pavla Šlezara udělal licenci na motorky, kdyby bylo potřeba vystřídat jeho syna Michala na side ve Starém Městě, jelikož jel i sólo motorku. Nakonec nebylo třeba, protože Michal zvládl oboje, takže jsem byl pouze ve funkci mechanika. V dalším závodě v Hořicích neměl Karel Kalina spolujezdce a protože licence byla, tak jsme to spolu zkusili a bylo z toho hned 2. místo. Tímto způsobem jsem se dostal k závodění. S Karlem jsme odjezdili celou sezónu a výsledek byl vynikající celkové 2. místo v Přeboru A ČR v Jízdách pravidelnosti historických závodních motocyklů (JPHZM).

V roce 2006 jsem mimo side dostal ještě další nabídku vyzkoušet si jezdit sólo motorky a to SUPERMONO na Suzuki 650. Premiéru jsem si odbyl při závodech ve Starém Městě. Celkem se dařilo, celkově jsem skončil na 15. místě v MČR v silničních motocyklech. Na side jsem nezanevřel, s K. Kalinou naše spolupráce pokračovala slušnými výsledky, které nás celkově vynesly na celkové 1. místo v Přeboru A ČR JPHZM. Doufám, že letošní sezóna bude tak pestrá jako ta minulá.?