Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //pátek, 14. prosince 2018

Verbík Petr

Už jako malý kluk jsem měl jeden veliký sen. Mít závodní motocykl a jezdit závody s těmi nejlepšími závodníky. Jako dospívající mládenec jsem začal jezdit na pinckovi a kozím dechu. Po vojně jsem si koupil choopera 650. To už bylo o něčěm jiném. Když pro mě chooper začal být pomalý jako šnek, koupil jsem si Suzuki VX 800. Na tomto motocyklu jsem začal jezdit na Masarykův okruh a konečně jsem si připadal jako závodník, i když jsem do něj měl ještě hodně daleko. Po letech ježdění po závodním okruhu jsem si koupil nejsilnější motorku, kterou jsem kdy měl. Hondu VTR 1000 F Firestorm. Na tomto stroji jsem s kamarády jezdil pravidelně na Masarykův okruh. Po letech ježdění na motocyklu jsem dostal neodmítnutelnou nabídku. Jezdit závody na závodním sidecaru a taková nabídka se prostě neodmítá.